Dystrybucja sprzętu dla branży filmowej

O nas

Firma SG LIGHT powstała w 2014 roku jako kontynuacja firmy GIG MARKET s.c. założonej w 1998 roku. Pomysł na założenie firmy zrodził się podczas towarzyskiego spotkania ludzi, dla których show-biznes niemal od zawsze jest jedną z największych pasji. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na szybkie przejście od pomysłu do realizacji. W ten sposób działamy do dzisiaj.

Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem profesjonalnego sprzętu oświetleniowego na potrzeby filmu, telewizji, sceny i estrady. Zaopatrujemy firmy rentalowe, producentów telewizyjnych, domy produkcyjne, studia i inne podmioty związane z szeroko pojętą branżą rozrywkową. W naszej ofercie znajduje się oświetlenie filmowe, telewizyjne, teatralne, estradowe czy eventowe, konstrukcje sceniczne oraz akcesoria takie, jak filtry, żarówki, statywy, kable, grip i wiele innych.

Jesteśmy dystrybutorem wiodących światowych marek – od A jak Arri do Z jak Zylight. Pełna lista producentów, z którymi współpracujemy, znajduje się tutaj (link). Na życzenie dostarczymy każdy sprzęt dostępny na rynku. Ten niedostępny wykonamy – według potrzeb klienta.

Posiadamy profesjonalny serwis elektroniczny i mechaniczny. Prowadzimy także działalność doradczą i projektową w zakresie instalacji systemów oświetleniowych w studiach fotograficznych, telewizyjnych i filmowych. Jesteśmy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.