Dystrybucja sprzętu dla branży filmowej

ARRI to globalny gracz w branży filmowej, zatrudniający około 1200 pracowników na całym świecie. Nazwana na cześć założycieli, Augusta Arnolda i Roberta Richtera. ARRI została założona w Monachium w Niemczech, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba. Inne spółki zależne znajdują się w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji i Australii.

Grupa ARRI składa się z jednostek biznesowych Camera Systems, Lighting i Rental, które skupiają się na łączeniu kreatywności i przyszłych technologii dla ruchomych obrazów. ARRI jest wiodącym projektantem i producentem systemów kamer i oświetlenia, a także rozwiązań systemowych dla branży filmowej, telewizyjnej i medialnej, z ogólnoświatową siecią dystrybucji i serwisu. W portfolio znajdują się aparaty cyfrowe, obiektywy, akcesoria do aparatów, technologie archiwalne, głowice lamp oraz akcesoria oświetleniowe. Oprócz oferowania ekskluzywnych technologii, najwyższej klasy usługi i sprzęt ARRI Rental dostarczają pakiety kamer, oświetlenia i uchwytów do profesjonalnych produkcji na całym świecie.

Academy of Motion Picture Arts and Sciences uhonorowała inżynierów ARRI i ich wkład w branżę 19 nagrodami naukowymi i technicznymi.

M-Series

ArriSun

True Blue D

Daylight 18/12

Compact Theater

Orbiter

Realizacje

  • All
  • ARRI