Dystrybucja sprzętu dla branży filmowej

ASTERA

W 100% BEZPRZEWODOWE LAMPY z najbardziej zaawansowaną technologią LED dla FILMU, TV, FOTOGRAFII, PRZEMYSŁU ROZRYWKOWEGO i EVENTOWEGO, dla wszystkich zajmujących się designem oświetlenia we wnętrzach i w plenerze.

Astera to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji sprzętu i oprogramowania. Od połowy 2000 roku Astera produkuje zasilane bateryjnie, zdalnie sterowane światła LED.

Zgodnie ze swoimi korzeniami Astera produkuje wyłącznie światła i akcesoria zasilane bateriami, a przez lata firma stale dodawała funkcje i nowe technologie do swoich lamp. Seria reflektorów akumulatorowych została wykorzystana do oświetlania wielu znanych na całym świecie wydarzeń.

Świecenie Max. 20h
Zaawansowana technologia sterowania akumulatorem lampy Astera pozwala ustawić czas jego pracy. Akumulator zasilający lampę dostarcza energię na maksymalnie 20 godzin świecenia. Możesz mieć pewność, że Twojemu oświetleniu nie zabraknie zasilania przed zakończeniem pokazu.

Bezprzewodowy DMX
Dołączyliśmy najbardziej niezawodny bezprzewodowy moduł DMX na rynku, który współpracuje z wiodącymi standardami CRMX i W-DMX dla profesjonalnej i niezawodnej pracy.

Kontrola przez aplikację AsteraApp, która oferuje intuicyjną i szybką kontrolę złożonych konfiguracji świecenia lamp, a także służy do zmiany ustawień DMX bezprzewodowych świateł i ich zdarzeń, i służy także do monitorowania / kontrolowania ich z odległości.

IP65 Wodoodporność
Wszystkie oprawy Astera są wykonane z wytrzymałej i wodoodpornej obudowy IP 65, dzięki czemu można ich używać w dowolnym miejscu i bez obaw.

Oświetlenie

Realizacje

  • All
  • Oświetlenie