Posted on

QUARTZCOLOR – nowy producent w ofercie!

W naszej ofercie pojawiły się produkty nowego producenta firmy QUARTZCOLOR🔥

QUARTZCOLOR jest globalną marką, która od roku 1954 zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych, niezawodnych, trwałych i łatwych w utrzymaniu profesjonalnych opraw oświetleniowych o wysokiej wydajności.


Różnorodność asortymentu oświetlenia LED i Tungsten Fresnel, Softlights, Fill & Cyclorama gwarantuje różnorodne rozwiązania dla prawie każdego zastosowania oświetleniowego, zwłaszcza w studiach telewizyjnych, wirtualnych planach, teatrach i planach filmowych.


Wykorzystując w pełni długą historię i doświadczenie, QUARTZCOLOR oferuje szeroką i konkurencyjną gamę zbudowaną zgodnie z najwyższymi standardami strumienia świetlnego i wydajności.


Jak zawsze, oprawy QUARTZCOLOR charakteryzują się solidną konstrukcją, doskonałą wydajnością optyczną i szybką konserwacją.


Idealny wybór dla profesjonalnych wypożyczalni, zastosowań scenicznych i studyjnych oraz techników.

W dniu dzisiejszym prezentujemy pierwszą lampę tej firmy – STUDIO LED X3 PLUS BI- COLOR – LED FRESNEL 100W.

Studio LED X PLUS BI-COLOR to innowacyjna seria lamp, które zapewniają możliwość regulacji temperatury barwowej od minimum 2700°K do maksimum 6500°K.

Ściemnianie i CCT są kontrolowane przez dwa różne potencjometry, a matryca COB LED o wysokiej gęstości lumenów umożliwia wierne odwzorowanie kolorów oraz czyste, jasne i spójne białe światło.

Pełna specyfikacja lampy Astera AX9 Powerpar dostępna jest na naszej stronie internetowej👉https://sglight.pl/…/studio-led-x3-plus-bi-color-led…/

Jeśli będziesz zainteresowany posiadaniem lampy firmy QUARTZCOLOR, zapraszamy do kontaktu🤝

+48 22 647 05 08

+48 504 322 615

Jacek Pancierzeński: +48 501 119 055

lub mailowo: biuro@sglight.pl