Dystrybucja sprzętu dla branży filmowej

Aputure

Firma Aputure została założona w 2005 roku przez zespół inspirujących filmowców i kamerzystów, którzy chcieli tworzyć wysokiej jakości treści, ale borykali się z wysokimi kosztami niezbędnego do tego sprzętu. Zdeterminowani, aby stworzyć profesjonalny sprzęt w przystępnej cenie, założyli firmę Aputure: pierwszą firmę, która zapewniła naprawdę niedrogi i profesjonalny sprzęt kinowy o jakości i funkcjach potrzebnych do pełnej realizacji każdej twórczej wizji.

Obecnie Aputure prowadzi sprzedaż na całym świecie z biurami w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Azji. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży technologii kinowej, projektująca i specjalizująca się w wysokiej klasy kinowych rozwiązaniach oświetleniowych LED.

Będąc częścią społeczności twórczej, Aputure nieustannie rozwija się w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby zarówno początkujących artystów, jak i profesjonalistów. Każdy członek zespołu A odczuwał palące pragnienie urzeczywistnienia twórczej wizji za wszelką cenę. Jesteśmy tutaj, aby utrzymać to przy życiu.

Nova

Light Storm

Accent

Amaran

Pozostałe

Realizacje

  • All
  • Aputure